Skip to main content
BLOG

Drone Çekimi

By 15 December 2021December 22nd, 2021No Comments

Drone çekimi gerek etkinlik gerekse Tanıtım Filmi kapsamında Drone Çekimi yapılan projelerde, projeye kattığı kalite dolayısıyla artık hemen hemen her çekimde olmazsa olmaz bir çekim yöntemidir. Diğer adıyla Havadan Çekim, projelere prestij katmasının yanı sıra izleyenlere de görsel anlamda bir değer katmaktadır.  Şimdiye kadar bir çok Drone Çekimi yaparak bu alanda elimizdeki en iyi görüntüleri videolarımız içerisinde kullanmış ve projelerimize değer katılması sağlanmıştır.

Dron çekimi sosyal medya hesapları ve web siteleriniz uzerınden havadan çekim alanındaki çalışmalarınız: insaat cekimi, kurumsal şirket tanıtımları, konut hizmetleri, video ve klip cekimlerinde istediğiniz kalitede sunabilirsiniz.

Drone çekimi birçok sektörde kullanılmaktadır. Havadan çekimler insansız hava araçları ile günümüzde uçakların helikopterlerin vb. araçların yaklaşamadığı yakınlıkta ölçekte havadan görüntüleme, görüntü alma imkanı sunmaktadır. Sarı Yapım Hava Çekimleri hizmetinde müşterilerine yüksek çözünürlüklü 4K videolar, Full Hd Videolar, fotoğrafları size ekonomik ve en hızlı şekilde sunacaktır.

Leave a Reply

Close Menu