Profosyonel Video Çekimi

İsteğinize uygun çekim ve montaj yapıyoruz. Reklam filmi, etkinlik çekimi, proje çekimi veya farklı alternatifler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Telefon Numarası: +90 531 550 54 62
E-Posta: 360evturu.com
Adres: istanbul/istanbul mahallesi 5189 Sok. No:99

Neler Yapıyoruz?

Video produksiyonla ilgili her alanda hizmet vermekteyiz.Kurumsal video ihtiyaçlarınızı uçtan uca sağlayarak, profesyonel video çözümlerimizle firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ya da kampanyanızı en doğru şekilde konumlandıracaksınız.

Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, videoyu bize bırakın

Hizmetlerimiz

PROJE TANITIMLARI

Hikayelerini videoyla anlatmayan markaların yok olmaya mahkum olduğu dijital pazarlama dünyasında video projelerinizi emin ellere bırakın.İster ürünlerini tanıtmak isteyen küçük ölçekli bir firma olun, ister marka bilinirlirliğini artırmak isteyen orta ölçekli bir şirket. Ya da kapsamlı bir video pazarlama stratejisine ihtiyacı olan, farklı bir video ajansı arayan dev bir marka! Bize ulaşın, sizlere destek olalım. Video stratejisi, senaryo, çekim, stüdyo, kurgu, montaj, farklı formatlarda video hazırlayıp farklı mecralarda yayınlama, yani prodüksiyona ve videoya dair her şey burada!

Detaylı Bilgi

TANITIM ÇEKİMLERİ

Aslında sınırlandırma yapmak pekte mümkün değildir. Artık internette veya televizyonda rastladığımız birçok reklam tanıtım filminin de bu metod ile çekildiğini görebilirsiniz. Yine de bu konuyu 4 ana başlıkta toplamamız mümkündür. Organizasyonlarınız için, kurumsal projeleriniz için, gayrimenkul tanıtımları için ve sektörel tanıtım filmi için kullanılması mümkündür. Bu hizmetten faydalanmanızın birçok artısı vardır. Standart tip kayıt sistemlerini ele aldığımız zaman daha düşük bir bütçe bu hizmete sahip olabilirsiniz. Daha prestijli video veya fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz. İlanlarınız veya reklam çalışmalarınız için yaptıracağınız tanıtım filmlerinde hedef kitlenize daha çok hitap edebilirsiniz. Bunlar ve bunlar gibi birçok artısı bulunmaktadır. Bu hizmet birçok sektörde, birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hala verilmeye devam etmektedir.

Detaylı Bilgi

REKLAM ÇEKİMLERİ

Günümüzde insanlar bir ürünü kullanmadan önce fikir edinmek için çoğunlukla video izliyor! Şirketinize değerini ortaya çıkarıp o değere değer katacak herhangi bir hikayeniz varsa, size özel konsept içerik ve senaryoyla hikayenizi bir adım öne çıkartıp tanıtım filminizi çekerek diğerlerinden sıyırıyoruz

ÖZEL ÇEKİMLER

En gelişmiş teknolojili kameralara sahip dronelarımız ile havadan görüntüleme, hava çekimi, havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi ve kurgu montaj gibi hizmetlerimiz ile çok hızlı ve çok kaliteli görüntüleri sizlere sunuyoruz.

Etkinlik ve tanıtım hususunda havadan görüntüleme olmazsa olmazlardan biridir. Anı olarak ya da sosyal medyada daha büyük bir topluluğa erişmek maksadıyla etkinlik ve tanıtım faaliyetlerinde havadan görüntüleme işlemini dronelarımız ile yapıyoruz.

En estetik görüntüler havadan görüntülenir. Bu sebeple dronelar en maliyet dostu çözümdür. Bu nedenle havadan görüntüleme, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi isteklerinizde yüksek teknolojili cihazlarımız ile sizlere güzel sonuçlar sunuyoruz. İsterseniz de kurgu montaj işlemi yapıyoruz.

Hayattaki en önemli dönüm noktalarından biri olan düğün etkinliklerinde dronelar ile görüntü almayı unutmayın. Zira şöyle ki en hoş görüntüler havadan alınır.

Detaylı Bilgi