Proje, İnşaatlar veya Mülkler için

Proje ve İnşaatlar için hizmetlerimiz

  • Profesyonel video çekimi ve montajı
  • Reklam Filmi
  • Profesyonel Drone Çekimi
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • 3B-360 Sanal Tur
  • Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Hizmeti

Örnek çalışmalarımız ve referanslarımız için tıklayınız.

3 Boyutlu Sanal Tur

Projenizin tanıtımını yapan videolar çekiyor ve profesyonel şekilde montajlıyoruz. Sosyal medya, TV reklamları veya ilanlarınızda kullanabileceğiniz içerikler üretiyoruz. Dış çekim, iç çekim ve drone çekimi ile kaliteli tanıtım filmleri oluşturuyoruz.

Profesyonel Video Çekimi , Fotoğraf Çekimi ve Drone Çekimi

Projenizin tanıtımını yapan videolar çekiyor ve profesyonel şekilde montajlıyoruz. Sosyal medya, TV reklamların da kullanabileceğiniz içerikler üretiyoruz. Dış çekim, iç çekim ve drone çekimi ile kaliteli tanıtım filmleri oluşturuyoruz.

Profesyonel fotoğraflarla ilanlarınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya, Web Sitesi ve Reklam Çalışması

Projenizin tanıtımı ve reklamı için gereksiz maliyetlerden kaçının. Ekibimiz tarafından optimize edilmiş reklam çalışmaları yapıyor en ucuz maliyetle projenizin veya şirketinizin internet ortamında tanıtımını yapıyoruz. 

Sıfırdan web sitenizi kuruyor, düzenliyor ve yönetiyoruz. İngilizce başta olmak üzere bütün dillerde çevirisini yapıyor sizi yerli ve yabancı müşterilerle tanıştırıyoruz.

Dijital Pazarlama konusundaki tecrübemizle müşteri devamlılığı sağlıyor hazırdaki müşterilerinizi yeni gelişmelerden haberdar ediyoruz.