Profosyonel Drone Çekimi

Drone çekimleri ile markaların ve kurumların tanıtım videolarına dikkat çekici, özgün ve heyecan verici içerikler eklenir. Drone’ların video alanında sağladığı avantajlarla etkileyici tanıtım videoları ortaya çıkar.

İletişim

Telefon Numarası: +90 531 550 54 62
E-Posta: 360evturu.com
Adres: istanbul/istanbul mahallesi 5189 Sok. No:99

Neler Yapıyoruz?

Herkes en iyi hizmeti almak ister. Bizde sizlere bu yazımız ile bu hizmeti nasıl en iyi şekilde alacağınızı anlatmak istiyoruz. Hangi alanlarda kullanabileceğinizi, fiyatlandırma politikaları ve teknik bilgiler ile sizleri en iyi hizmete kavuşturuyoruz. Kısaca bu hizmetin ne olduğundan bahsetmek gerekirse: ilk olarak drone çekimi nedir bu soruya yanıt bulmamız gerekmektedir. Drone çekimi değimiz de aslında kayıt cihazları ile hava çekimi yapıldığını anlarsınız. Ama aslında biraz daha detaylıdır. Kayıt cihazlarının ve drone seçimleri oldukça önemlidir. Kayıt için en az 4k Full HD kayıt cihazları kullanılmalıdır. Tabi almak istediğiniz hizmete göre daha kaliteli ekipman seçimleri de yapabilmektesiniz. Bu seçimlerinize göre fiyatlar değişim göstermektedir.

Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, videoyu bize bırakın

Hizmetlerimiz

PROJE TANITIMLARI

Gerçekleştirdiğimiz fotoğraf ve video çekimi çalışmaları ile dijital medyada projelerinizi ve markanızı bir adım öne çıkarmayı hedefliyoruz. Projelerinizi havadan da görüntüleyerek daha ilgi çekici ve daha büyüleyici bir hale dönüştürmekteyiz.

Detaylı Bilgi

TANITIM ÇEKİMLERİ

Drone ile firmanızın tanıtım filmini hazırlıyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz.
Fabrika Drone Çekimi ,Kurumsal Ofis Tanıtım Filmi ,Gayrimenkul (Emlak) Drone Çekimi ,Düğün Hikayesi Çekimi ,Kongre Drone ve Fotoğraf Çekimi ,Konser Drone Çekimi

Gelişen teknoloji, büyüyen dünya pazarında ürün ya da markanın kapılarını globale açmayı sağlayan kurumsal tanıtım filmi çekimi, hazırlık, çekimin yapılması ve montaj aşamalarından oluşmaktadır.

REKLAM ÇEKİMLERİ

Drone Çekimleri, fotoğrafçılık, reklam gibi bütün tanıtım ihtiyaçlarınızı Pippet Creative olarak en doğru şekilde analiz etmekteyiz. Buna bağlı olarak havadan çekim projelerinde doğru ekipman seçimi, kurgu ve senaryoyu kullanmaya özen gösteriyoruz. Tanıtım filmleri, emlak ve arazi drone çekimleri gibi bütün reklam videosu çekimlerinize aynı değeri veriyoruz.

Detaylı Bilgi

ÖZEL ÇEKİMLER

Etkinlik ve tanıtım hususunda havadan görüntüleme olmazsa olmazlardan biridir. Anı olarak ya da sosyal medyada daha büyük bir topluluğa erişmek maksadıyla etkinlik ve tanıtım faaliyetlerinde havadan görüntüleme işlemini dronelarımız ile yapıyoruz.

En estetik görüntüler havadan görüntülenir. Bu sebeple dronelar en maliyet dostu çözümdür. Bu nedenle havadan görüntüleme, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi isteklerinizde yüksek teknolojili cihazlarımız ile sizlere güzel sonuçlar sunuyoruz. İsterseniz de kurgu montaj işlemi yapıyoruz.

Hayattaki en önemli dönüm noktalarından biri olan düğün etkinliklerinde dronelar ile görüntü almayı unutmayın. Zira şöyle ki en hoş görüntüler havadan alınır.

Detaylı Bilgi