360 Sanal Tur

Projelerinizi, yapılarınızı, işletmelerinizi veya mülklerinizi internete taşıyarak bire bir ölçekte sanal turlar oluşturuyoruz.

İletişim

Telefon Numarası: +90 531 550 54 62
E-Posta: 360evturu.com
Adres: istanbul/istanbul mahallesi 5189 Sok. No:99

Neler Yapıyoruz?

En güncel ve yeni ekipmanlarımızla en üst kalitede bire bir ölçekte sanal tur oluşturuyoruz. Klasik fotoğraf çekimi yerine 360 sanal tur ile müşterilerinize internet ortamında sunum yapma imkanı sağlıyoruz.

Siz ihtiyaçlarınızı söyleyin, videoyu bize bırakın

360 Sanal Tur

3D Sanal Tur, 360 derecelik açıyla gerçekleştirilen sanal turlara ekstradan bir boyutun daha kazandırılmış olmasıdır. Yaygın olarak düşünülenlerin aksine 3D sanal turlar ile 360 derecelik sanal turlar ayrı tur şekli değildir. 3D sanal turlarla normal gözle inceleyeceğimiz ve görüntülemek için 3D gözlüklere ihtiyaç duyacağımız turlardır. 360 dereceli sanal turlar zaten ortamın gerçekçiliğini en üst düzeyde tutmayı başarırken bir de 3D olarak bu tip turların desteklenmesi ortamın gerçekçiliğinin ziyaretçi tarafından hissedilmesi açısından oldukça önemlidir.

Daha çok detayın yer alıyor olması ve gerçekçiliğin arttırılması kullanıcılar açısından büyük bir avantajken sanal turu hazırlatacak ve hazırlayacak kişiler açısından daha çok iş yükü ve dolayısıyla maliyet demektir. 360 derece turlar için zaten büyük bir iş yükünün harcanması gerekiyorken, 3D sanal turlar meydana getirilirken daha çok iş yükünün sarf edilmesi ve hazırlanan grafiklerin render edilmesi gerekmektedir.

PROJE TANITIMI

Projenizi 360 sanal tur ile internet ortamına taşıyoruz. Bu sayede yurt dışında bulunan müşterilerinize bire bir ölçekle projeyi  gözlemleme imkanı sağlıyoruz.

Ev Tanıtımı

Fotoğraflarla ev-yapı sunumu yıllardır devam etmekte fakat eskiyen bir yöntem oldu. Artık sanal tur sayesinde kullanıcı evin her detayını yakından görmekte ve internet ortamında rahatlıkla evin içinde gezebilmekte. Yüksek kalite görüntüler kullanarak ihtiyacınıza uygun sanal turlar oluşturuyoruz. Sizde işletmenizi öne çıkarmak için bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Güncel olarak 360 sanal tur kullanılan ilanlar için http://emlakbilgini.com.tr/ sitesine göz atabilirsiniz.

Emlak Bilgini - Sanal Tur Kullanılan İlanları Görmek İçin Tıklayınız